O nas

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SA LOGO

 

 Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Autoryzowane Przedstawicielstwo w Bytomiu

ul. Kruszcowa 4 lokal 205

41-902 Bytom

Telefon: 32 / 723 29 89, 32 / 723 22 52

 

Telefon Kom. 601 44 69 79

Telefon Kom. 537 75 05 05 

Email: EFLBytom@ofertaleasingu.pl

 

 

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. 

W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych – Grupy Crédit Agricole. Obecnie EFL to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych, oferując leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, faktoring oraz produkty dodatkowe. EFL finansuje samochody osobowe i dostawcze, oferuje leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania), współpracując z czołowymi producentami i dostawcami.  EFL jest 100% udziałowcem firmy Carefleet SA wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz  właścicielem Credit Agricole Commercial Finance SA oferującej usługi faktoringowe. 

 
EFL obsługuje zarówno klientów z sektora MŚP, jak i finansuje wysoko budżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Spółka jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu, PKPP Lewiatan oraz Fundacji Centrum PPP. Współpracuje także z szeregiem organizacji branżowych. Ściśle współpracuje z partnerami Grupy CA, tj. Credit Agricole Bank Polska, Credit Agricole Ubezpieczenia na Życie oraz instytucjami spoza Grupy CA.
 
Od 2004 roku EFL aktywnie współpracuje z Międzynarodowymi Instytucjami Finansowymi w tym z Europejski Bankiem Inwestycyjnym (EIB), Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBRD)  i Bankiem Rozwoju Rady Europy (CEB), dzięki czemu wspiera polskich przedsiębiorców poprzez udostępnienie środków finansowanych na atrakcyjnych warunkach.
 
 
 
NIP: 897-001-26-57 
KRS: 0000026609